pod pokrywką

Tematyką bloga nie jest przywieziony od mamy słoik z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym.

Koncepcja jest prosta: podróżując po Azji, głównie Malezji, z każdego odwiedzonego miejsca zabieramy jego cząstkę dla siebie. Nowe miejsce, to kolejny składnik azjatyckiego słoika. W słoiczku wraz z kawałkiem świata wekujemy wspomnienia… i już zostaną tam na zawsze!

Słodkie i kwaśne dodatki, to opis plusów i minusów mieszkania w zróżnicowanym kulturowo kraju Azji. Do kategorii papka trafiają wpisy dotyczące różnorakiej tematyki. W konfiturze lokalnej koncentrujemy się na opisie atrakcji KL, czyli stolicy Malezji oraz jej najbliższego otoczenia. Przechowywanie to nic innego jak opis hoteli/hosteli w których się zatrzymaliśmy w trakcie podróży. Mapa z dokładną lokalizacją odwiedzonych przez nas miejsc oraz archiwum wpisów znajdują się w spiżarni.

Blog powstał głównie dla naszych rodziców, rodziny oraz znajomych, aby mogli śledzić i lepiej zrozumieć nasze życie w Malezji. Dla nas blog będzie najlepszą pamiątką, do której będziemy mogli wracać po zakończeniu naszej przygody. Mamy też nadzieję, że blog przyda się także innym odwiedzającym, którzy znajdą tu pomocne informacje przy planowaniu podróży.

Selamat datang!

 

Formularz kontaktowy:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s